top of page

Adwokat do sprawy o zapłatę

adwokat-do-sprawy-cywilnej.png

Adwokat do sprawy o zapłatę

Adwokat Joanna Bober to zawodowy prawnik do spraw cywilnych. Prowadziła liczne sprawy o zapłatę, sprawy o ochronę dóbr osobistych, sprawy o zniesienie współwłasności nieruchomości, sprawy o ochronę posiadania i własności, sprawy wieczystoksięgowe.

To kancelaria prawna, która sporządza liczne pozwy o zapłatę, liczne pozwy o wydanie ruchomości i nieruchomości, a także ma doświadczenie w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Adwokat Joanna Bober jest profesjonalnym pełnomocnikiem i również reprezentuje w postępowaniu przedsądowym i przed sądami w sprawach m.in. dotyczących wszelkich roszczeń konsumenckich, niezgodności towaru z informacjami podanymi w umowie, w sprawach umów zawieranych przez internet.

Adwokat Joanna Bober prowadzi sprawy o zapłatę we Wrocławiu, jak również w Poznaniu, Lublinie , Warszawie. Sporządza wezwania do zapłaty, prowadzi sprawy sądowe, a także reprezentuje w postępowaniach egzekucyjnych.

Prawnik z doświadczeniem, Joanna Bober, udzieli Ci profesjonalnej porady prawnej, w sytuacji gdy masz wątpliwości, czy pozwać o zapłatę, kogo pozwać o zapłatę.

bottom of page