top of page

O Mnie

o mnie.jpeg
Jestem adwokatem zrzeszonym we Wrocławskiej Izbie Adwokackiej. W branży prawniczej działam od ponad 10 lat, a od 4 lat prowadzę własną kancelarię adwokacką.Na co dzień świadczę usługi prawne głównie na terenie Warszawy i Wrocławia.

Wykształcenie zdobywałam na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim i Wydziale Prawa Uniwersytetu w Weronie.

Od początku mojej ścieżki zawodowej stawiałam na praktykę, stąd odbyłam liczne staże m.in. w placówce dyplomatycznej, Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Londynie, kancelarii prawnej w Weronie i w Biurze Informacyjnym Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w kancelariach prawnych we Wrocławiu oraz w Warszawie, świadcząc stałą obsługę prawną na rzecz klientów Indywidualnych, podmiotów gospodarczych, jak również jednostek Skarbu Państwa.

Władam językiem angielskim, włoskim i rosyjskim. Znajomość języka włoskiego potwierdza uzyskany w 2013 r. certyfikat znajomości języka włoskiego jako języka obcego na poziomie C1 wydany przez Uniwersytet dla Cudzoziemców w Sienie. Ukończyłam kursy prawniczego języka rosyjskiego i liczne kursy języka angielskiego.

Współpracuję z zespołem doświadczonych profesjonalistów z różnych dziedzin prawa, w tym z adwokatami i radcą prawnym, co pozwala mi na świadczenie kompleksowych usług prawnych na wysokim poziomie. Rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzę do
każdej sprawy, konstruując najkorzystniejsze i możliwe rozwiązania prawne.
bottom of page