top of page

O Mnie

o mnie.jpeg

Adwokat zrzeszony we Wrocławskiej Izbie Adwokackiej.

 

Certified Information Privacy Professional/Europe (CIPP/E).

 

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i Wydziału Prawa Uniwersytetu w Weronie, a także Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza (Szkoły Prawa Nowych Technologii (IT&TMT).

 

Członek International Association of Privacy Professionals.

 

Od początku ścieżki zawodowej odbyła liczne zagraniczne staże m.in. w placówce dyplomatycznej, Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Londynie, kancelarii prawnej w Weronie i w Biurze Informacyjnym Parlamentu Europejskiego.

 

W branży prawniczej działa od ponad 10 lat, świadcząc stałą obsługę prawną na rzecz klientów Indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

 

Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa ochrony danych osobowych i ochrony prywatności. Reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi, jak również administracyjnymi.


Biegle włada językiem angielskim i włoskim. Znajomość języka włoskiego potwierdza uzyskany w 2013 r. certyfikat znajomości języka włoskiego jako języka obcego na poziomie C1 wydany przez Uniwersytet dla Cudzoziemców w Sienie. Ukończyła kursy prawniczego języka rosyjskiego i liczne kursy języka angielskiego.

Współpracuje z zespołem doświadczonych profesjonalistów z różnych dziedzin prawa, co pozwala na świadczenie kompleksowych usług prawnych na wysokim poziomie. Rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, konstruując najkorzystniejsze i możliwe rozwiązania prawne.

bottom of page